Witajcie!

Do sesji plenerowej w Karpaczu przygotowywałem się z niecierpliwością. Z jednej strony wiadomo, jest to marzenie większości par, a z drugiej każdy fotograf ślubny prędzej czy później na swój sposób chce mieć  zdjęcia z tego rejonu Polski. 

Jesień w tym roku była wyjątkowo ciepła, więc stwierdziliśmy wspólnie, że kilka ujęć zrobimy również na terenie Ceglarnii w Jarosławkach, gdzie kilka tygodni wcześniej odbył się ślub Karoliny i Karola (reportaż można obejrzeć tutaj: Wesele Rustykalne w Ceglarni Karol i Karolina). Pogoda dopisała i po krótkim spacerze po parku wybraliśmy się w podróż do Karpacza. Po drodze „złapaliśmy” jeszcze punkt widokowy na Karkonosze.

Niestety jak to często bywa nie wszystko poszło po naszej myśli. Na miejscu okazało się, że wyjątkowo w ten dzień wjazd na Kopę jest zamykany godzinę wcześniej, więc musieliśmy zrezygnować z tego punktu. Ruszyliśmy zatem nad Dziki Wodospad, gdzie światełko przepięknie nam przyświeciło. Pocałunków, przytulania i śmiechu nie było końca. Każdemu fotografowi życzę tak spontanicznej oraz zakochanej w sobie pary 🙂

Po kilku godzinach sesji zmęczeni, ale szczęśliwi i spełnieni wróciliśmy do domów zresztą sprawdźcie sami poniżej! 🙂

Miejsce: Ceglarnia Jarosławki

Suknia: Julia Rosa