Dworek Separowo pierwszy taniec

Reportaż Ślubny Dworek Separowo

Na mapie Wielkopolski pięknych miejsc jest wiele. Pięknych ślubów również nie brakuje. Idealna sytuacja jest wtedy, kiedy piękny ślub i wesele odbywa się w pięknym miejscu. Dworek Separowo, czyli miejsce, którego nie muszę nikomu przedstawiać, stał się świadkiem pięknej historii Moniki i Marcina, którą chciałbym Wam opowiedzieć.

Dworek Separowo – Magiczne miejsce na mapie Wielkopolski

Dworek Separowo to prawdziwa perełka architektury i historii, ukryta w malowniczych okolicach Wielkopolski. Kiedy przybywa się do Dworku w Separowie, pierwsze, co rzuca się w oczy, przestrzeń oraz piękne dwa budynki, z czego jeden z nich połączony jest z oranżerią. Wchodząc do niego przez wspaniale zdobione drzwi, przenosimy się w czasie do epoki, gdy dwory były ośrodkami życia towarzyskiego i kulturalnego. Wnętrza zachwycają swoją elegancją i wyrafinowanym stylem, a dobudowana oranżeria dodaję temu miejscu odrobinę swobody i miejsca na część typowo rozrywkową.

Dworek Separowo jest nie tylko miejscem piękna i elegancji, ale także spokoju i harmonii, otoczony naturą i z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla zakochanych par, które pragną celebrować swój wielki dzień w magicznym otoczeniu przyrody i historii.

Miłość, miłość w Separowie!

Monika i Marcin, para pełna życia i radości, od pierwszego spojrzenia wiedzieli, że ich losy są ze sobą splecione na zawsze. I ja od pierwszego spotkania z nimi wiedziałem, że tam wszystko ze sobą gra, jednak nie byłem świadom, że aż tak! Z przygotowań na pewno na długo zapamiętam sytuację, kiedy przyszła para młoda wręczyła sobie listy, które zostały niemal natychmiast przeczytane. W trakcie czytania był zarówno serdeczny uśmiech jak i łzy wzruszenia. Było pięknie i emocjonalnie. Mogę się przyznać, że często w takich sytuacjach chowam się za aparatem, bo nierzadko sam się wzruszam! 🙂

Wszystko szło tak gładko i pięknie, że do kościoła dotarliśmy prawie po czasie. Lekki poślizg, ale finalnie zdążyli. Ceremonia zaślubin była bardzo emocjonalna i nazwałbym to prawdziwa. Para nie mogła oderwać od siebie wzroku i na każdym kroku czuć było, że jest się świadkiem czegoś pięknego. Po mszy świętej szybko wsiadłem w auto i popędziłem na już przygotowaną salę. Wesele czas zaczynać!

Pierwszy taniec, wzruszające przemowy, płonący parkiet!

Po przyjeździe z kościoła do Dworku Separowo, goście weselni, rozgrzani emocjami uroczystości, wraz z nowożeńcami zasiadli do wykwintnego obiadu. Po zakończeniu uczty nadszedł czas na jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów każdego wesela – pierwszy taniec Moniki i Marcina jako małżeństwa. Piękny to był taniec, nie zapomnę go nigdy…a na poważnie, tam wszystko było dopieszczone na ostatni guzik. Za dekami stanął tego dnia Exclusive DJ – Wetty, który wie co to gruba impreza 😀

Następnie nadszedł czas na wzruszające przemowy, które wypełniły salę weselną ciepłymi słowami i życzeniami dla nowożeńców. Rodzina i przyjaciele podzielili się swoimi wspomnieniami oraz życiowymi radami, które dodatkowo umocniły atmosferę tego święta.

Gdy emocje opadły, rozpoczęła się szalona zabawa, która nie miała końca. Parkiet tańca wypełnił się energią, śmiechem i tańcem. W międzyczasie, w przerwie między tańcami, porwałem Parę Młodą na zewnątrz, aby złapać kilka kadrów podczas złotej godziny.

W ten dzień Dworek Separowo stał się świadkiem jednego z najpiękniejszych momentów w życiu Moniki i Marcina, a ich historia miłosna pozostanie na zawsze wpleciona w historię tego magicznego miejsca.

A jak zostać fotografem ślubnym w Dworku Separowo?

Czytając to pytanie możesz pomyśleć “o czym on piszę?”. Już spieszę z odpowiedzią. Marcin jest analitykiem i wymyślił wraz z narzeczoną, że wybiorą fotografa stricte po jego pracach. Nie po nazwisku, nie “fame’ie”, ani nie po cenie. Po prostu wybrał po kilka/kilkanaście zdjęć od fotografów ślubnych i randomowo ponumerował zdjęcia, natomiast Monika przypisywała każdemu z nich ocenę. Nieskromnie przyznam, że moje pracy wypadły najlepiej, więc zostałem wybrany subiektywnie obiektywniej – taka ciekawostka.

Miejsce – Dworek Separowo

Dekoracje i kwiaty – Ładne Kwiaty

Najlepsze driny – Barman Ze Smakiem

Za dekami – Exclusive Dj Wetty