Podsumowanie roku 2019

 

Bardzo długi czas rozmyślałem jak podejść do tego tematu. Postanowiłem, że poza subiektywnym wyborem najlepszych kadrów roku 2019 przedstawię Wam również sezon ślubny w liczbach, co by trochę uzmysłowić i pokazać z czym w ubiegłym roku przyszło mi się mierzyć 🙂
Zobacz więcej…

Sesja Poślubna w Parku Botanicznym

W tym sezonie ślubnym miałem okazję aż czterokrotnie uwieczniać zdjęcia Par Młodych w restauracji Siedem Drzew. Jednak pierwszy raz pojawiła się możliwość, aby sesja poślubna w parku botanicznym stała się faktem. Jeżeli dodać do tego, że moimi modelami byli Patrycja i Adrian to musiało wyjść pięknie i zmysłowo.
Zobacz więcej…

Wesele w Restauracji Siedem Drzew

Gdyby napisać, że to super wesele pełne emocji i zwrotów akcji to tak jakby nic nie napisać, także od początku…

Początki

Z Patrycją i Adrianem poznałem się jakiś rok przed ich uroczystością. Od pierwszego naszego kontaktu wiedziałem, że to para, z którą każdy fotograf chciałby współpracować. Naszą fotograficzną przygodę zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej kilka miesięcy przed ślubem także w tym najważniejszym dla nich dniu pojechałem już z bagażem doświadczeń, a przede wszystkim miałem wrażenie, że znamy się od ładnych paru lat. Zapowiadała się nietuzinkowa uroczystość, ale to co przeżyłem tej nocy przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Zobacz więcej…

Ślub humanistyczny we Francji Anaelle & Nicolasa

Od czego by tutaj zacząć…

Nicolas, inżynier z Francji, którego poznałem ładnych kilka lat temu w Poznaniu, gdzie pracował przy jednym z większych projektów, rok temu pojawił się w Polsce ponownie. Można powiedzieć, że przypadek sprawił, że na siebie wpadliśmy i tak to się zaczęło.
Zobacz więcej…

Ślub w plenerze Eweliny i Mateusza

Na ten ślub czekałem bardzo długo. Gdy poznałem Ewelinę i Mateusza od razu wiedziałem, że współpraca z nimi będzie świetnym doświadczeniem. Zapaleni podróżnicy (zwiedzili mnóstwo krajów Azji), ciekawi ludzie, no i na każdym kroku było widać uczucie jakim siebie darzyli 🙂

Przygotowania do ślubu przebiegały w sposób tradycyjny.
Zobacz więcej…

Sesja Plenerowa w Karpaczu

Witajcie!

Do sesji plenerowej w Karpaczu przygotowywałem się z niecierpliwością. Z jednej strony wiadomo, jest to marzenie większości par, a z drugiej każdy fotograf ślubny prędzej czy później na swój sposób chce mieć  zdjęcia z tego rejonu Polski. 
Zobacz więcej…

Sesja Nad Jeziorem Kierskim

Dosłownie chwilę przed ślubem Olgi i Łukasza wyskoczyliśmy nad Jezioro Kierskie, aby zrobić mini sesję narzeczeńską. Jak to zazwyczaj bywa to kobietom bardziej zależy na „sesjach zakochanych” , dlatego pomyślałem, że  bardziej będzie trzeba „popracować” na tą drugą połówką.
Zobacz więcej…