Wesele w Ranczo w Dolinie, Dąbrówka Kościelna

Są tak energetyczni, że nawet prąd się poddaje, a lockdown kończy. To oni pewnego dnia w tropikalnym klimacie Wielkopolski przyjechali do ślubu Autem Po Babci, połączyli się węzłem małżeńskim w Dąbrówce Kościelnej, a następnie bawili na swoim weselu w Ranczo w Doliniejakby jutra miało nie być. Oto Angelika i Denii – poznajcie ich!

Ranczo w Dolinie, Dąbrówka Kościelna i ONI

Znacie to uczucie, kiedy stajecie w markecie przed półką ze słodyczami i jest ich tyle, że wybór wymarzonej czekolady zajmuje Wam lata świetlne? Tak właśnie czułem się, selekcjonując zdjęcia z wesela w Ranczo w Dolinie, które odbyło się w Dąbrówce Kościelnej. Patrzyłem świecącymi oczyma jak pięć złotych na kadry i drapałem się w czubek głowy, myśląc: jakim cudem wybrać tylko kilkanaście najlepszych? Świetnym rozwiązaniem byłoby – w przypadku sytuacji w markecie – kupić wszystkie słodkości, a w sytuacji z selekcją zdjęć – opublikować każde z nich. Jednak ani nie wystarczyłoby mi środków na koncie, ani miejsca w witrynie internetowej. Tak więc przedstawiam Wam efekty mojej mozolnej i niesprawiedliwej segregacji (jeśli kiedykolwiek jakakolwiek segregacja była sprawiedliwa).

Poczekajcie jeszcze moment z oglądaniem galerii i przeczytajcie, jak poznałem nieziemskich Angelikę i Deniego oraz jak wysadzili korki w Ranczo w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej! 

Zanim wylądowaliśmy na Ranczu w Dolinie 

Z Angeliką i Denim poznaliśmy się rok przed ich ślubem – wybraliśmy się na sesję narzeczeńską do parku Sołackiego. Od razu spostrzegłem, kto jest mózgiem, a kto sercem. Denii to typ spokojnego, zrównoważonego faceta, który, będąc policjantem, pilnuje porządku na dzielni. Angelika z kolei to wulkan nieposkromionej energii. Tworzą wzajemnie uzupełniający się duet, a raczej trio, bo mają wspaniałego synka! Ich wesele w Ranczo w Dolinie było pierwszym, jakie udokumentowałem tuż po zniesieniu lockdownu. Czy maczali w tym palce, nie wiem. Wiem tyle, że przygotowali niesamowitą imprezę!

Wesele w Ranczo w Dąbrówce Kościelnej

Jest takie miejsce, do którego, aby dotrzeć, należy przedrzeć się przez las. Lokalizacja, w której tylko sprawy ważne są… najważniejsze, bo nie dociera tu ani gram zasięgu komórkowego. To Ranczo w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej – tutaj sielanka nabiera nowego znaczenia i dzieją się rzeczy, o których gdzie indziej można by tylko pomarzyć. Jednak i taka bajeczna lokalizacja ugięła się pod magnetyczną energią Angeliki i Deniego i zabrakło w niej, na jakąś godzinę, prądu. Raczej nic wielkiego się nie stało, bo po godzinie prąd wrócił i to ze zdwojoną siłą – na parkiecie! 

Ślub mojej pary odbył się pewnego tropikalnie upalnego dnia w jasnym i monumentalnym kościele w Dąbrówce Kościelnej. Po mszy udaliśmy się do wielokrotnie wspomnianego już Rancza w Dolinie, gdzie gospodarze przywitali nas w ludowych strojach. Angelika, choć uśmiech nie schodził z jej buzi, była przejęta i widać, że zadbała o każdy detal ich rustykalnego wesela. Denii natomiast – jak wielu facetów – na spokojnie, zdążymy

Rustykalne wesele w Ranczo w Dolinie

Ranczo w Dolinie nie dość, że jest niesamowite samo w sobie, przepełnione było genialnymi rustykalnymi dodatkami. Wymienianie ich zajęłoby mi tyle, co selekcja reportażu lub słodyczy w sklepie, także po prostu obejrzyjcie zdjęcia! Na pewno natkniecie się na kadry z szalonej imprezy, którą rozkręcili Muzyczni Przyjaciele oraz na mini sesję ślubną z Ranczem w Dolinie w tle. Uwielbiam takie miejsca, kocham takich ludzi. Szkoda, że ślub i wesele (zazwyczaj) organizuje się tylko raz, bo chętnie spędziłbym jeszcze jedną dobę ze wspaniałymi Angeliką i Denim. Jeszcze raz dzięki Wam wielkie! 

A Wam – smacznego!

Usługodawcy: 

Kwiaty: Manufaktura Marzeń Sara Sudoł

Suknia: Elizabeth Passion

Tort: Zagrodnicza 

Kamerzysta: Pan Kamerzysta

Kościół: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Dąbrówce Kościelnej

Samochód: Auto Po Babci

Zespół: Muzyczni Przyjaciele 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *